تصاویر جذاب رونالدو؛ از ناامیدی تا بوسه قهرمانی (عکس)

تصاویر جذاب رونالدو؛ از ناامیدی تا بوسه قهرمانی (عکس)

کریستیانو رونالدو، ستاره پرتغالی یوونتوس دیشب برای دومین بار قهرمانی در سری آ را تجربه کرد.

به گزارش “ورزش سه”، اگرچه کریستیانو رونالدو در مقاطع پایانی فصل حتی به چیرو ایموبیله رسید و برای کسب عنوان آقای گلی سری آ و کفش طلای اروپا امیدوار شده بود، اما در نهایت در عدد 31 متوقف شد و ستاره ایتالیایی لاتزیو با زدن 36 گل هر دو جایزه را از آن خود کرد. رونالدو پنج فصل متوالی است موفق به کسب عنوان آقای گلی نشده است.

رونالدو

البته کریستیانو رونالدو در سال 2020 بهترین گلزن ایتالیا بود و با 12 گل از بالاتر از آنته ربیچ این عنوان را به دست آورد، اما ایموبیله با درخشش در اواسط فصل در نهایت این کورس را به سود خود تمام کرد. کریستیانو رونالدو در دیدار دیشب یوونتوس مقابل رم جایی در لیست تیمش نداشت و تصاویری جالب از چهره ناامید او روی سکوها نظر هواداران را به خود جلب کرده است. لغزش های پایاپی در هفته ای پایانی باعث شد بیانکونری در نهایت تنها با یک امتیاز اختلاف قهرمان فصل شود و نمایش های اخیر این تیم امید هواداران برای موفقیت در لیگ قهرمانان اروپا را کاهش داده است.

البته کریستیانو رونالدو در پایان بازی و در هنگام برگزاری جشن نهمین اسکودتوی متوالی بسیار سرحال و خوشحال بود و تصاویری به یادماندنی با جام قهرمانی به ثبت رساند. حالا تمام تمرکز ستاره پرتغالی به درخشش در بازی هفته بعدی مقابل لیون و جبران شکست 0-1 دور رفت برای صعود به جمع هشت تیم برتر لیگ قهرمانان است.

label, ,

About the author