لحظه غلبه دوباره دیاباته بر نیازمند (عکس) 

لحظه غلبه دوباره دیاباته بر نیازمند (عکس)

روز گذشته بار دیگر شیخ مقابل پیام نیازمند گلزنی کرد تا علاوه بر رسیدن به صدر جدول گلزنان، برای دومین بازی پیاپی مقابل این دروازه بان مطمئن عملکرد خوبی ارائه کرده باشد.

به گزارش “ورزش سه”، وقتی سپاهان در دور رفت برابر استقلال تهران در ورزشگاه نقش جهان به میدان رفت، طی 13 بازی قبلی اش در رقابت های لیگ برتر و جام حذفی تنها 2 بار دروازه پیام نیازمند مقابل پارس جنوبی جم و پیکان (جام حذفی) باز شده بود و طلایی پوشان با اعتماد به نفس بالایی به مصاف مقتدرترین تیم لیگ در آن مقطع رفتند.

استقلال با استراماچونی در هفته های پایانی بازی های رفت، پیشرفت قابل توجهی داشت و نمایش های خیره کننده ای ارائه می کرد؛ آنها در نقش جهان از سپاهان عقب افتادند ولی در ادامه دیاباته و مهدی قائدی زوج مهارناشدنی استقلال گلزنی کردند و اگر شوت نورافکن در دقایق پایانی نبود، سه امتیاز در شرایطی به استقلال می رسید که سپاهان باورش را نداشت.

از آن روزها اتفاقات زیادی رخ داده؛ سپاهان که تنها یک گل در لیگ برتر خورده بود، 19 گل دیگر تا دیدار روز گذشته برابر استقلال تهران دریافت کرد و البته در سوی مقابل نیز فرهاد مجیدی به جای آندره آ استراماچونی روی نیمکت استقلال نشسته است.

در دروازه سپاهان اما اگرچه این تیم روزهای خوبی را سپری نمی کند ولی پیام همچنان گلری مطمئن نشان می دهد؛ گلری که البته او هم روز گذشته با تلخی ورزشگاه آزادی را ترک کرد و علیرغم اینکه جهت پنالتی شیخ را تشخیص داد، نتوانست مانع گلزنی دوباره یا به اصطلاح دبل مهاجم تنومند استقلال شود و در ثبت هفدهمین کلین شیت ناکام ماند؛ او در ادامه روی اشتباه مدافع خودی یکبار دیگر توپ را از دروازه اش بیرون کشید، تا روز تلخش در ورزشگاه آزادی کامل شود.

label, , , ,

About the author