ارلینگ هالند برای رئال مادرید ساخته شده است

استانیسلاو مکیک:

ارلینگ هالند برای رئال مادرید ساخته شده است

استانیسلاو مکیک مربی سابق ردبول سالزبورگ و سرمربی تیم زیر 18 سال اسلواکی به تمجید از ارلینگ هالند پرداخت.

به گزارش “ورزش سه”، درخشش ارلیگ هالند در ماه های اخیر باعث شده تیم های بزرگ و متمولی در سراسر اروپا از جمله رئال مادرید به دنبال خرید این مهاجم نروزی باشند. استانیسلاو مکیک که در گذشته و در سالزبورگ هدایت هالند را بر عهده داشته معتقد است این بازیکن لیاقت بازی کردن در رئال مادرید را دارد.

استانیسلاو مکیک گفت: “من می خواهم به شما داستانی را بگویم. در روزهای حضور در سالزبورگ، ارلینگ هالند یک نامزد نروژی داشت که می خواست با او ملاقات کند.  چند روز بعد هالند به تمرینات بازگشت، زیرا به نامزدش گفته بود که قصد دارد فقط روی فوتبال تمرکز کند. ارلینگ هالند خیلی به کارش احترام می گذارد. وقتی او در سالزبورگ بود همه این موضوع را به من می گفتند. ارلینگ هالند همیشه خیلی تلاش می کند تا بتواند باز هم پیشرفت کند.

ارلینگ هالند به من گفت که در خانه روزانه 1000 حرکت شکم و 300 شنا می رود. در ماه مارچ من عملکرد او را در بازی های زیر 20 سال نروژ مقابل تیم اسلواکی تماشا کردم می توانم بگویم تا به حال از بازیکنی در آن سن چنین نمایشی ندیده بودم.

آنها 0-2 پیروز شدند و هالند یک بار گلزنی کرد، اما عملکرد او فوق العاده بود. ارلینگ هالند، زلاتان ابراهیموویچ مدرن است و خیلی سریع تر پیشرفت می کند. او دارای ذهنیت مناسبی هنگام حضور در میدان و مواجهه با شرایط است.

من فکر می کنم هالند انتقال بزرگی داشته و حالا او یکی از بهترین های آلمان است. اگر هالند مانند گذشته خود پیشرفت کند، مطمئنا در باشگاه بزرگی مانند رئال مادرید حضور خواهد داشت. بهترین ها همیشه در رئال مادرید بازی کرده اند و هالند یکی از آنهاست. او بازیکنی است که بدون شک برای رئال مادرید ساخته شده است.”

label, ,

About the author