درباره آغاز دوباره بازی ها چه نظری دارید؟

درباره آغاز دوباره بازی ها چه نظری دارید؟

کنفدراسیون فوتبال آسیا با ارسال نامه ای به کشورهای عضو، از آنها خواسته تا هم تخمین خود از شرایط موجود را اعلام کنند و هم نظر خود را درباره تاریخ آغاز بازی های لیگ خود را اعلام کنند.

به گزارش “ورزش سه”، کنفدراسیون فوتبال آسیا در این نامه از کشورهای عضو خواسته تا با تدوین دستورالعمل های بهداشتی مبارزه علیه کرونا، نظر خود را درباره زمان برگزاری ادامه بازی های لیگ که به دلیل شیوع همین بیماری متوقف شده است را به آنها اعلام کنند.

این در حالیست که بیش از دو ماه است رقابت های لیگ های مختلف فوتبال به دلیل ویروس کرونا و شیوع بیشتر آن متوقف شده است و سرنوشت لیگ های مختلف در هاله ای از ابهام قرار دارد. با وجود آنکه هنوز بحران کرونا به پایان نرسیده است کنفدراسیون فوتبال آسیا به دنبال این است تا لیگ های مختلف از جمله لیگ قهرمانان آسیا برگزار شوند و به همین دلیل نظر کشورهای مختلف را در این باره خواستار شد.

مسئولان فوتبال ایران نیز پاسخ نامه ای اف سی را دادند. سهیل مهدی در این باره گفت: آنها یک استعلام کتبی از ما گرفته بودند که کمیته بین الملل فدراسیون فوتبال جواب آن اعلام شد. استعلام آنها به تخمین ما از شرایط موجود برمی گشت. علاوه بر ما تمامی کشورهای عضو نیز نظر خود را دادند و حالا ای اف سی با جمع آوری نظرات مختلف و جمع بندی نامه ها درباره ادامه بازی ها به دنبال اعلام یک تاریخ برای استارت بازی ها خواهد بود.

او در پایان گفت: در حال حاضر شنیدیم که گویا تاریخ مشخصی برای رقابت های بین المللی تیم های پایه اعلام شده است اما تاکنون درباره لیگ قهرمانان آسیا چیزی عنوان نشده است.

label,

About the author