واکنش یورگن کلوپ به شایعه خرید امباپه و سانچو

واکنش یورگن کلوپ به شایعه خرید امباپه و سانچو

یورگن کلوپ، سرمربی لیورپول در مورد احتمال خرید کیلیان امباپه و یادون سانچو صحبت کرد.

به گزارش “ورزش سه”، در ماه های اخیر اخبار زیادی در مورد تمایل لیورپول به خرید امباپه و سانچو و حتی تماس یورگن کلوپ با پدر ستاره فرانسوی پاری سن ژرمن برای انتقال به آنفیلد منتشر شده است. اما یورگن کلوپ مدعی شد علاقه ای ندارد تیتر یک روزنامه ها شود و ممکن است هرگز فرصت تمرین دادن چنین بازیکنانی را پیدا نکند.

یورگن کلوپ در مورد سوال در خصوص گمانه زنی های مربوط به تقویت خط حمله لیورپول گفت: “سادیو مانه و محمد صلاح به اندازه کافی جوان هستند که برای چند سال آینده در ترکیب لیورپول حضور یابند. من از در اختیار داشتن این بازیکنان رضایت داشته و به فکر دیگر بازیکنان نیستم.

واکنش یورگن کلوپ به شایعه خرید امباپه و سانچو

وقتی من در یک باشگاه حضور داشته و با بازیکنانی که در اختیار دارم کار می کنم، دیگر رویای خرید بازیکنان دیگر را در سر ندارم. باید دید آیا می توانیم یکی از آنها را در آینده جذب کنیم، اما ما از وضعیت موجود بهترین استفاده را خواهیم کرد.

من نمی خوام با پاسخ دادن به چنین سوالاتی تیتر یک روزنامه های روز بعدی شوم و به همین دلیل چنین کاری نخواهم کرد. آنها همه بازیکنان استثنایی هستند. این بازیکنان به دلیل توانایی ها و نگرش شان به این جایگاه رسیده اند و من نیز به آنها علاقه دارم، اما مشکلی نیست اگر هدایت آنها را بر عهده نداشته باشم.”

کلوپ در مورد این سوال که آیا او فرصتی برای هدایت بازیکنانی چون لیونل مسی، کریستیانو رونالدو و سرخیو آگوئرو را خواهد داشت گفت: “نیمار در این لیست کجاست؟ رابرت لواندوفسکی کجاست؟ این اسامی بازیکنان خوبی هستند و من روزی سرمربی لواندوفسکی بودم. امباپه آینده بزرگی پیش رو دارد. ما می توانیم در مورد یادون سانچو نیز صحبت کنیم، زیرا چنین بازیکنانی در حال ظهور هستند.”

label, , , ,

About the author