آذری: هم پرسپولیس حق دارد هم مدافعان لغو لیگ

آذری: هم پرسپولیس حق دارد هم مدافعان لغو لیگ

مدیرعامل باشگاه فولاد می گوید صحبتی در مورد لغو و یا برگزاری لیگ انجام نداده است.

سعید آذری در این باره به “ورزش سه” گفت: اول این را بگویم که ما و هیچ باشگاه دیگری نمی توانیم در مورد ادامه لیگ صحبت کنیم و این تصمیم برعهده ستاد مبارزه با کرونا است. شخص رییس جمهور در این ستاد حضور دارند و تصمیم گیری در این باره برعهده آنها است و همه باید به آن احترام بگذاریم.

او ادامه داد: نهاد تصمیم گیرنده در این زمینه ما نیستیم ولی این را بگویم هم به باشگاهی مثل پرسپولیس که می گوید لیگ برگزار شود باید احترام گذاشت و هم به باشگاه هایی که مخالف برگزاری لیگ هستند. به هرحال تمام تیم ها دنبال منافع خود هستند و نمی شود به آنها خورده گرفته ولی در مجموع همه باید به قوانین احترام بگذاریم.

مدیرعامل فولاد در مورد اینکه گفته می شود او مخالف برگزاری لیگ است هم گفت: کسانی که این حرف ها را می زنند دروغ می گویند و من هرگز چنین حرفی نزده ام. من از اول هم گفتم باشگاه فولاد تابع قانون است و هر تصمیمی گرفته شود تمکین می کنند.

سعید آذری در پایان گفت: من فکر می کنم در اثر برگزاری بازی ها اگر  فقط یک فوتبالیست، مدیر یا خبرنگاری که برای پوشش خبری به استادیوم آمده به بیماری کرونا مبتلا شود اثرات آن جبران ناپذیر است و پوشش خبری آن گسترده خواهد بود، به همین دلیل هم من می گویم ما نمی توانیم در این باره نظر بدهیم و ستاد مبارزه با کرونا است که در این باره تصمیم گیری می کند چون آنها بهتر شرایط کشور را می دانند.

label, , ,

About the author