تیم های بوندسلیگا چگونه مهیای بازگشت می شوند؟

تیم های بوندسلیگا چگونه مهیای بازگشت می شوند؟

باشگاه های آلمانی برنامه ریزی مدونی برای حفظ جان بازیکنان شان کرده اند.

به گزارش “ورزش سه”، به نظر می رسد شرایط در آلمان به گونه ای است که احتمالا رقابت های بوندسلیگا زودتر از سایر کشورهای معتبر اروپایی آغاز خواهد شد. در روزهای اخیر تمهیدات ویژه ای از سوی دولت آلمان و البته باشگاه ها برای افزایش ضریب امنیت در نظر گرفته شده و حالا نشریه بیلد در گزارشی در مورد قوانین و شرایط خاص برخی باشگاه های بوندسلیگایی اطلاعاتی ارائه داده است.

باشگاه شالکه در یک هتل 4 ستاره استقرار خواهد یافت که بازیکنان این تیم دو طبقه آن را اشغال کرده اند. بازیکنان و کارکنان باید همیشه با ماسک صورت شان را بپوشنند. هر بازیکنی باید در اتاقی جداگانه استراحت کند، اما غذا خوردن در محافل عمومی ممنوعیتی ندارد.

باشگاه لایپزیش تمرینات خود را از امروز شروع می کند و قرار است آنها در پایان هفته به مرکز تمرینی در کوتاوگ نقل مکان کند، جایی که هتل 26 اتاقی در اختیار بازیکنان این تیم قرار می گیرد تا آنها قادر به رعایت شرایط قرنطینه باشند.

باشگاه بایرن مونیخ برنامه ای برای بازیکنانش ترتیب داده تا آنها را راهی اردو کند و انها از یک هفته پیش از مسابقات در شرایط قرنطینه و بدون تماس با دیگران قرار خواهند گرفت. آلفون شوبک 71 ساله مانند همیشه سرآشپر اردوی باواریایی ها خواهد بود و گروه پزشکی نیز آنها را در این اردو همراهی خواهد کرد.

قرار است بازیکنان گلادباخ نیز در هتل جدید H4 در بورسیا پارک مستقر شوند که این هتل کاملا در اختیار باشگاه درآمده و فرد دیگری در آن سکونت نخواهد داشت.

label, ,

About the author