یونایتد به دنبال یک گزینه جذاب به جای دخیا

یونایتد به دنبال یک گزینه جذاب به جای دخیا

منچستریونایتد قصد دارد برای جذب کسپر اشمایکل، دروازه ‌بان دانمارکی باشگاه لسترسیتی به عنوان جانشین داوید دخیا اقدام کند.

به گزارش “ورزش سه”، به نظر می رسد اشتباهات متوالی داوید دخیا در نیم فصل دوم باعث لبریز شدن کاسه صبر کادر فنی یونایتد شده و آنها به دنبال جذب یک دروازه بان جدید هستند. در دوران حضور سرالکس فرگوسن در یونایتد، پیتر اشمایکل نقش مهمی در موفقیت های این تیم داشت و حالا ممکن است شاهد حضور فرزند او درون دروازه این تیم باشیم.

دین هندرسون در تابستان امسال و بعد از سپری کردن یک دوره بسیار موفق قرضی با شفیلد یونایتد در لیگ برتر به یونایتد باز خواهد گشت، اما مشخص نیست این دروازه بان 22 ساله می تواند انتخاب اول اوله گونار سولسشر باشد یا خیر. نشریه سان مدعی شد ممکن است دوباره هندرسون برای کسب تجربه بیشتر راهی تیم دیگری شود و آنها برای انتقال کسپر اشمایکل وارد عمل شوند. دروازه بان لسترسیتی در فصول اخیر نمایش درخشانی در ترکیب این تیم داشته و می تواند به سرعت به گزینه اول یونایتد تبدیل شود.

اشمایکل دوران ورزشی خود را با حضور در رده های جوانان در رقیب منچستریونایتد یعنی سیتی آغاز کرد و سپس در ناتس کانتی و سپس لیدز یونایتد به کارش ادامه داد. داوید دخیا در ماه های منتهی به پایان فصل مرتکب اشتباهات عجیبی شد و به نظر می رسد سولسشر به این نتیجه رسیده دیگر ادامه این روند برای فصل بعد ممکن نیست.

label, , , , , ,

About the author