گتوزو: برای مهار لیونل مسی باید لاغر شوم!

گتوزو: برای مهار لیونل مسی باید لاغر شوم!

جنارو گتوزو، سرمربی ناپولی مهار لیونل مسی در بازی هفته آتی مقابل بارسلونا را دشوار دانست.

به گزارش “ورزش سه”، ناپولی دیشب با برتری 1-3 مقال لاتزیو این فصل سری آ را در رتبه هفتم تمام کرد و حالا باید برای مصاف دشوار هفته آتی مقابل بارسلونا آماده شود. جنارو گتوزو در مورد این دیدار و البته درگیری های ایجاد شده در بازی برابر لاتزیو صحبت کرده و خود را لایق اخراج دانست.

جنارو گتوزو گفت: “من می توانم لیونل مسی را فقط در رویا مهار کنم. یا اگر با پلی استیشن پسرم با ناپولی مقابل بارسلونا بازی کنم، اگر مانند دوران حضور در میلان 10 یا 15 کیلوگرم از حالا لاغرتر بودم، می توانستم برای مهار مسی تلاش کنم.

گتوزو

فکر می کنم لاتزیو و بارسلونا تیم های بسیار متفاوتی و با دو سبک مختلف هستند. لاتزیو ترکیب از قدرت فنی و فیزیکی است، اما شرایط کیفی بارسلونا فرق دارد و من فکر می کنم برابر بارسا بازی متفاوتی در انتظار ناپولی خواهد بود. مصدومیت لورنزو اینسینیه؟ او با پزشک تیم صحبت کرد، ما وقتی نتایج آزمایش را گرفتیم و شرایط را در طی 48 ساعت آینده ارزیابی خواهیم کرد. امیدوارم مصدومیت اینسینیه آنقدر که ابتدا فکر کردیم جدی نباشد.

حواشی و درگیری های بازی با لاتزیو؟ فوتبال ایتالیا از نظر ذهنی در سال های اخیر تغییر کرده و کسی چیزی رایگان به شما نمی دهد. من نیز امشب خیلی تند رفتم و لایق اخراج بودم. من هنوز با سیمونه و اینزاگی صحبت نکرده ام و بهتر است صبر کنم تا آرام شوم، زیرا در غیر این صورت مشکلات بیشتری ایجاد می کنم.”

label, , , ,

About the author