انصاری: با شروع لیگ روند موفقیت آمیزی خواهیم داشت

انصاری: با شروع لیگ روند موفقیت آمیزی خواهیم داشت/ سقوط پیکان یک شوخی بی مزه است

جابر انصاری، مهاجم تیم فوتبال پیکان می‌گوید که با شروع مجدد لیگ برتر در دوران پساکرونا، روند این تیم موفقیت آمیز خواهد بود.

انصاری: با شروع لیگ روند موفقیت آمیزی خواهیم داشت/ سقوط پیکان یک شوخی بی مزه است

به گزارش خبرگزاری تسنیم، جابر انصاری، مهاجم تیم فوتبال پیکان در خصوص شرایط این روزهای کشور و مبارزه با کرونا به بخش رسانه‌ای این باشگاه گفت: متاسفانه تمام دنیا تحت تاثیر این ویروس منحوس کرونا قرار گرفته و نزدیک به 300 هزار نفر جان باخته‌اند. البته فکر می‌کنم آمار واقعی کشته شدگان در جهان بیشتر است، اما در هر صورت تمام انسان‌ها درگیر این ویروس هستند و نگرانی دارند.

وی افزود: در کشور ما نیز تعداد افراد و خانواده‌های درگیر ویروس کم نیستند و به نوبه خودم به داغداران تسلیت می‌گویم و به جامعه فداکار پزشکان و پرستاران خسته نباشید و دست مریزاد عرض می‌کنم.

مهاجم تیم فوتبال پیکان درباره قعر نشینی این تیم در جدول رده‌بندی لیگ برتر اظهار داشت: این تیم پتانسیل بالایی دارد. چنانچه در نیم فصل 6-7 بازیکن پیکان از  چندین باشگاه بزرگ کشور پیشنهاد داشتند. متاسفانه تیم ما خیلی بدشانس بود و از نظر فنی چوب عدم دانش و تخصص مربی بدنساز را خوردیم که به روز نبود و صرفاً تمرینات رشته دو و میدانی را انجام دادیم، اما بعد از تغییراتی که داشتیم به شرایط خوب جسمانی رسیدیم. هرچند بحران کرونا لیگ را تعطیل کرد، وگرنه در صورت ادامه بازی‌ها چند پله در جدول لیگ صعود می‌کردیم.

“سقوط تیم پیکان با این پناسیل و نفراتش یک شوخی بی‌مزه است” انصاری با بیان این جمله گفت: حسین فرکی یکی از شریف‌ترین انسان‌هایی است که در عمرم دیده‌ام و او جزو بهترین و با افتخارترین مربیان کشور به شمار می‌رود. از آقای فرکی تشکر می‌کنم و در حال حاضر هم آقای ویسی به عنوان یک مربی صاحب سبک و سرشار از انگیزه سرمربی ماست و ان‌شالله با شروع لیگ برتر پیکان روند موفقیت آمیزی خواهد داشت. همچنین از هیئت مدیره باشگاه، آقای گرشاسبی مدیرعامل محترم پیکان و محمدرضا طهماسبی سرپرست و مربی تیم، بابت نگاه مثبت و دوستانه‌ای که به تیم و بازیکنان دارند، تشکر می‌کنم.

label,

About the author