قرعه عجیب برای فکری؛ فقط تیم های بالای جدول 

قرعه عجیب برای فکری؛ فقط تیم های بالای جدول 

نساجی از زمانی که محمود فکری هدایت این تیم را برعهده گرفته هیچ دیداری با تیم های پایین تر از خودش انجام نداده و این روند در هفته های پایانی هم وجود خواهد داشت!

به گزارش “ورزش سه”، به واقع این مربی از زمان حضور در نساجی با قرعه عجیب و سختی روبرو شده است. اولین بازی نساجی در برابر ماشین سازی بود. در زمان رویارویی دو تیم در تبریز وضعیت ماشین سازی در جدول رده بندی بهتر از نساجی بود؛ در این بازی شاگردان محمود فکری با 3 گل حریف خود را شکست دادند تا استارت موفقیت های تیم مازنی با محمود فکری زده شود. خیلی ها زمانی که این نتیجه رقم خورد آن را یک اتفاق برشمردند به خصوص که سرمربی یکی دو روزی بود به اردوی تیم ملحق شده بود. در دوران پسا کرونا شرایط نساجی بهتر و بهتر شد. در ادامه نساجی- تراکتور را در تبریز با گل زامهران شکست داد. بعد از این بازی برنامه ریزی شده بود که نساجی نخستین دیدار خانگی خود را در برابر فولاد انجام دهد که این بازی به بهانه حضور کرونایی ها در ترکیب تیم خوزستانی برگزار نشد و نساجی اینبار هم در خانه حریف به میدان رفت. صنعت نفت در آبادان. این تیم که در آن برهه برای صعود به لیگ قهرمانان آسیا می جنگید در هوای گرم آبادان یک حریف سخت برای نساجی بود اما تیم مازنی از این بازی یک امتیاز گرفت و شادمان خانه حریف را ترک کرد.

محمود فکری

بازی چهارم نساجی با هدایت محمود فکری در برابر نفت مسجد سلیمان بود که این دیدار دراستادیوم شهید وطنی قا ئشمهر گلی به همراه نداشت. در ادامه نساجی بازی با استقلال در استادیوم آزادی را تجربه کرد و این بازی هم با نتیجه مساوی یک بر یک پایان یافت. شوت زیبای سید محمد میری موجب شد نساجی دست پر میدان را ترک کند. هر چند روی ضد حملات و در ثانیه های پایانی بازی می توانست برنده باشد. نساجی سومین پیروزی را در برابر فولاد تجربه کرد. در مسابقه ای که ابتدا دو بر صفر عقب افتاد و در 10 دقیقه پایانی با 3 گل به 3 امتیاز شیرین و ارزشمند دست یافت. و در بازی آخر هم مصاف نساجی با قهرمان لیگ برتر بود که شب گذشته در استادیوم شهید وطنی قائمشهر برگزار شد. دفاع منطقی شاگردان محمود فکری در برابر قهرمان یک امتیاز شیرین برای آنها همراه داشت.

و اما در سه هفته پایانی؛ باز هم باید نساجی با تیم های بالای سر خود بازی کند. سپاهان در اصفهان و شهر خودرو در مشهد. تنها بازی با تیمی پایین تر از خود در برابر ذوب آهن در قا ئمشهر خواهد بود. البته این بازی هم یک بازی سخت برای شاگردان محمود فکری خواهد بود چون ذوب آهن برای ماندن در جدول بازی ها تلاش می کند. 3 برد و 4 تساوی و کسب 13 امتیاز حاصل تلاش شاگردان محمود فکری در 7 بازی اخیر بوده؛ یک کارنامه فوق العاده که خیال این تیم را بابت بقاء در جدول بازی ها راحت کرده و از سویی موجب یک رقمی شدن رتبه نساجی شده است.

label,

About the author