فرصت ۴ روزه پرسپولیس برای پرداخت مطالبات برانکو

فرصت ۴ روزه پرسپولیس برای پرداخت مطالبات برانکو

رسول پناه تنها چهار روز فرصت دارد تا با پرداخت مطالبات برانکو و کادرش، مانع از ابلاغ حکم محرومیت پرسپولیس شود.

به گزارش ورزش سه، یک سال و دو ماه پس از جدایی برانکو ایوانکوویچ از پرسپولیس، قرمزهای پایتخت هنوز مطالبات این مربی کروات را پرداخت نکرده‌اند. آن ها که از دوره گرشاسبی در این امر ناموفق بودند، در زمان مدیرعاملی عرب و انصاری فرد هم نتوانستند با سرمربی موفق خود تسویه حساب کنند و حالا این وظیفه بردوش مهدی رسول پناه قرار گرفته است.

سرپرست مدیرعاملی پرسپولیس که ششمین ماه مدیریتش را استارت زده، با وعده افزایش درآمد و کف درآمدی ۱۱۰ میلیاردی، کارگزار قبلی سرخ ها را حفظ کرد و حالا در یکی از مهم ترین چالش های خود باید پرونده ایوانکوویچ را مختومه کند.

فرصت ۴ روزه پرسپولیس برای پرداخت مطالبات برانکو

او تنها چهار روز دیگر فرصت دارد تا حقوق برانکو را بپردازد؛ مبلغی در حدود یک و نیم میلیون یورو که مدیران پرسپولیس هنوز به طور دقیق نگفته‌اند که به چه شکلی پرداخت خواهند کرد. اما نگرانی اصلی هواداران پرسپولیس در مقطع فعلی این است که مشکلات بانکی مانع از انتقال پول در فرصت اندک باقی مانده شود.

پرسپولیس در صورت عدم پرداخت این بدهی، با ابلاغ حکم محرومیت از سه پنجره نقل و انتقالاتی مواجه خواهد شد و سپس احکام کسر امتیاز، حذف از لیگ قهرمانان و سقوط به لیگ یک در بازه زمانی سه ماهه انتظار این باشگاه را خواهد کشید اما حتی در صورت پرداخت بدهی نیز کار تمام نخواهد شد و پرونده های بودیمیر، کالدرون و… در انتظار رسول پناه و هیئت مدیره پرسپولیس خواهند بود.

label,

About the author