واکنش رسول‌پناه به اختلاف در هیئت مدیره پرسپولیس

واکنش رسول‌پناه به اختلاف در هیئت مدیره پرسپولیس

رسول پناه گل محمدی پیروانی

رئیس هیات مدیره باشگاه پرسپولیس در واکنش به اختلاف نظرهایی که با مهرداد هاشمی دارد، گفت: با قدرت در کنار اعضای هیات مدیره برای قراردادی که به سود پرسپولیس باشد گام بر می‌داریم.

به گزارش مشرق، مهدی رسول پناه در خصوص حاشیه های بوجودآمده درباره اختلاف با مهرداد هاشمی عضو هیات مدیره باشگاه پرسپولیس بر سر ادامه همکاری با کارگزار رسمی باشگاه که بایستی درآمدزایی لازم را انجام می داد گفت: هیچ اختلافی وجود ندارد. اعضای هیات مدیره تعامل خوبی با هم دارند.

وی با اشاره به بی خبر بودن برخی مسئولان باشگاه از مسائل ریز مطرح شده گفت: جزئیاتی وجود دارد که هیچ کس جز من و دو عضو دیگر هیات مدیره در جریان آن نیست.

بیشتر بخوانید:

قراردادی که پرسپولیس را احیا و پولدار می‌کند اما رسول‌پناه مخالف است!

سرپرست باشگاه پرسپولیس افزود: اکنون هم با آقای هاشمی در تلاش برای حل مسائل هستیم و اتفاقات بزرگ و خوبی در آستانه انجام است.

مهدی رسول پناه ادامه داد: اسیر حواشی نمی شوم و تن به هجمه‌های کاذب نمی دهم. آنچه به سود پرسپولیس باشد را انجام می دهم تا بتوانیم بر مشکلات، فائق شویم. اگر هم حاشیه هایی برایمان به وجود می آورند طبیعی است و من توجهی به آن ندارم.

رسول پناه در حالی روی همکاری صمیمانه با مهرداد هاشمی اصرار ورزید که قصد دارد بیانیه ای را تا ظهر امروز در خصوص جزئیات عملکرد هیات مدیره برای توافق با حامی مالی سرخ ها منتشر کند.

label, ,

About the author