پاسخ صریح برانکو به پیشنهاد سرمربیگری در سپاهان

سرمربی سابق پرسپولیس و تیم ملی فوتبال ایران به شایعه حضورش در سپاهان اصفهان واکنش نشان داد.

به گزارش خبرورزشی، در حالی که رقابت‌های فصل جاری لیگ برتر فوتبال ایران به دلیل شیوع ویروس کرونا پس از هفته بیست و یکم دچار وقفه‌ای طولانی مدت شده است صحبت در خصوص آینده نیمکت باشگاه‌ها همچنان داغ است.

سپاهان اصفهان با وجود اختلاف ۱۰ امتیازی خود با پرسپولیس که به صدر جدول تکیه زده، همچنان مدعی عنوان قهرمانی است اما بر خلاف فصل گذشته خبری از تمدید قرارداد امیر قلعه‌نویی با زردپوشان به گوش نمی‌رسد. این موضوع سبب شد تا صحبت‌های زیادی درباره آینده نیمکت سپاهانی‌ها برای فصل آینده انجام شود و از محرم نویدکیا و برانکو ایوانکوویچ به عنوان گزینه‌های احتمالی سرمربیگری در این باشگاه اسم برده شود.

برانکو ایوانکوویچ درباره احتمال حضور روی نیمکت سپاهان اصفهان گفت: من سرمربی تیم ملی عمان هستم. هر جا بوده‌ام به قراردادم پایبند مانده‌ام. قبل از انتخاب عمان با پیشنهاداتی روبرو بودم اما با خواسته خودم به عمان آمدم و از این انتخاب کاملاً راضی هستم. در ابتدای هدف گذاری قرار داریم و به روزهای بهتر با تیم ملی عمان فکر می‌کنم.

سرمربی پیشین پرسپولیس ادامه داد: دیگر زمان ادامه فعالیت در تیم ملی عمان است و من برای تمام همکاران خودم در باشگاه‌هایشان آرزوی موفقیت دارم.

label,

About the author