ویروس کرونا آسیب‌های زیادی را به ورزش در سطح جهان وارد کرد

ویروس کرونا آسیب‌های زیادی را به ورزش در سطح جهان وارد کرد/ تعویق المپیک توکیو برای ورزشکارانی که سهمیه گرفتند خوب نشد

ناهید کیانی در گفتگو با خبرگزاری برنا:

ویروس کرونا آسیب‌های زیادی را به ورزش در سطح جهان وارد کرد/ تعویق المپیک توکیو برای ورزشکارانی که سهمیه گرفتند خوب نشد

ملی‌پوش تکواندو گفت: کرونا در کل آسیب‌های زیادی را به ورزش در سطح جهان وارد کرد اما چالش‌هایی که در این زمان شکل گرفت مثبت و خوب بود.

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ ناهید کیانی، عضو تیم‌ ملی تکواندو بانوان، درباره وضعیت تمرین در روزهای قرنطینه در گفتگو با خبرنگار برنا عنوان کرد: در خانه محدودیت‌هایی است ولی به صورت انفرادی جهت حفظ آمادگی تمرین می‌کنم البته خواهرم هم تکواندو کار می‌کند و در روزهایی که شرایط مهیا باشد با حفظ نکات بهداشتی در باشگاه با هم تمرین می‌کنیم. کرونا در کل آسیب‌های زیادی را به ورزش در سطح جهان وارد کرد اما چالش‌هایی که در این زمان شکل گرفت مثبت و خوب بود.

او درباره تعویق رقابت‌های گزینشی المپیک و المپیک توکیو گفت: قطعا این اتفاق برای ورزشکارانی که کسب سهمیه کردند و الان در اوج آمادگی بودند خوب نشد چون معلوم نیست تا یک سال آینده چه اتفاق‌ دیگری رخ خواهد داد. اما برای ما که هنوز کسب سهمیه نکردیم یک فرصت شد تا با آمادگی بیشتر در گزینشی‌ها شرکت کنیم.

دارنده مدال برنز بازی های آسیایی جاکارتا با اشاره به برگزاری مسابقات مجازی پومسه توضیح داد: در شرایط کرونا اتفاق خوب دیگری که رخ داد برگزاری مسابقات مجازی برای پومسه بود متاسفانه این نوع پویش‌‌ها و مسابقات را در بخش مبارزه نمی‌توان اجرا کرد.

او در پایان گفت: در حال حاضر تنها هدف من کسب سهمیه المپیک است. به تازگی فدراسیون جهانی رنک جدید را اعلام کرده اما دیگر کسب سهمیه از طریق رنک بسته شده است. بنابراین ما باید از طریق مسابقات گزینشی برای هدف‌مان تلاش کنیم. این رنک فقط کمک خواهد کرد در مسابقات به قرعه راحت‌تری بخوریم و کار آسانی داشته باشیم.

بیشتر بخوانید:

  • برادرم حریف تمرینی‌ام است/ تعویق المپیک خوشحال کننده بود/ کشتی ایران با تغییر نسل مواجه شده است
  • اعضای کادر فنی پیگیر تمرینات بوکسورها هستند/ تعویق المپیک را باید به فال نیک گرفت/ بعد از عادی شدن شرایط اردوهای مشترک آغاز می‌شود
label, , , , ,

About the author